Sklep medyczny w Ostrowcu Świętokrzyskim

Potrzebna Ci pomoc w podjęciu decyzji o wyborze wyspecjalizowanego aparatury medycznej? Idealnie trafiłeś Vital Med sklep medyczny Ostrowiec Świętokrzyski to placówka, która spełni Twoje wymagania, nasi obeznani pracownicy pomogą Tobie wyselekcjonować idealny osprzęt medyczny do Twoich potrzeb. Cechujemy się profesjonalną wiedzą na temat dziedziny rehabilitacyjnej, prowadzimy działalność gospodarczą na rynku od kilku lat.

sklep medyczny Ostrowiec Świętokrzyski

Najlepsza wypożyczalnia sprzętu medycznego

Potrzebujesz doradztwa w wyborze odpowiedniego ekwipunku medycznego? Świetnie trafiłeś Vital Med wypożyczalnia sprzętu medycznego to placówka, która spełni Twoje potrzeby, nasi wyedukowani specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiedni osprzęt medyczny do Twoich potrzeb. Posiadamy spore doświadczenie w dziedzinie medycznej, prowadzimy firmę na rynku od 2015 roku.

Kontakt

Vital Med to renomowana marka, która od lat działa na ostrowieckim rynku produktów medycznych. W naszej ofercie posiadamy między innymi koncentratory tlenu, łóżka rehabilitacyjne oraz wózki inwalidzkie, a w tym takie dla dzieci.

  • Vital Med sklep medyczny Ostrowiec Świętokrzyski
  • Os. Ogrody 29
  • Telefon: 535 073 010
  • 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski