Sklep medyczny Ostrowiec Świętokrzyski

Nasz sklep to nie tylko tradycyjny sklep medyczny Ostrowiec Świętokrzyski. Wspieramy naszych klientów w selekcji specjalnego sprzętu medycznego wysokiej próby, wykonujemy naszą działalność od wielu lat. Sprawnie działamy w granicach całego kraju, nasza siedziba znajduje się mimo wszystko w samym Ostrowcu. Proponujemy darmową prezentację produktu specjalistycznego z dojazdem w całej Polsce. W sklepie mamy bogaty asortyment wyrobów o przeznaczeniu medycznym, między innymi są to: foteliki rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, materiały przeciwodleżynowe czy skutery elektryczne. Nasze wyroby specjalistyczne podlegają dodatkom finansowym. Mając na uwadze nie najniższe ceny produktu ortopedycznego zapewniamy wsparcie w przyznaniu pełnej refundacji na produkt.

Vital Med sklep medyczny Ostrowiec Świętokrzyski

Sprawdź naszą lokalizację w mapach Google nasz sklep jest w centrum Ostrowca Świętokrzyskiego. Zadzwoń 535 073 010

Sklep medyczny wewnątrz – galeria zdjęć Ostrowiec

Galeria zdjęć z zewnątrz i wewnątrz sklepu medycznego Vital Med mieszczącego się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Placówka to nie tylko sklep, ale także wypożyczalnia sprzętu medycznego, która oferuje między innymi:

  • Łóżka rehabilitacyjne
  • Koncentratory tlenu
  • Wózki inwalidzkie
  • Kule inwalidzkie
  • Wynajem sprzętu ortopedycznego

Sklep rehabilitacyjny Ostrowiec opis działalności

Vital Med nie można okrzyknąć zwyczajnym sklepem medycznym. Nasz sklep medyczny od wielu lat pomaga pacjentom w wybraniu specjalistycznej aparatury medycznej. Vital Med działa nie tylko w Ostrowcu Świętokrzyskim, obsługujemy całą Polskę. Oferujemy darmową prezentację sprzętu ortopedycznego z dojazdem na terenie całego kraju. Foteliki rehabilitacyjne, sprzęt medyczne, wózki elektryczne czy specjalne podnośniki sufitowe to zaledwie niewielki element asortymentu jaki oferujemy dla naszych klientów. Vital Med sklep medyczny Ostrowiec Świętokrzyski to miejsce, w którym możesz porozmawiać z prawdziwymi specjalistami branży rehabilitacyjnej, Prowadzimy też wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego. Produkty medyczne potrafią dotkliwie nadwyrężyć budżet rodziny dzieci z niepełnosprawnością, mając to na uwadze zapewniamy wsparcie w otrzymaniu pomyślnej decyzji o refundacji nawet do całkowitej ceny wyrobu specjalistycznego.