Canal Plus Białystok

Pakiety Canal+ Białystok/ Canal Plus Białystok można zakupić przy ulicy Jurowieckiej. Nasza doświadczona obsługa pomoże w wyborze najbardziej korzystnego pakietu dostosowanego do najbardziej rozległych potrzeb, każdego nawet najbardziej wymagającego klienta. Wybierając naszą firmę możesz być pewien że emocje filmowe, sportowe oraz rozrywka, że wszystko to znajdziesz w naszej telewizji! Nie zwlekaj, to się może nie powtórzyć! 

canal+ białystok

Dlaczego warto wybrać Canal Plus w Białymstoku

Białystok to jedno z największych polskich miast, w których można znaleźć zespół występujący na co dzień w najwyższej klasie rozgrywkowej piłki nożnej mężczyzn. Mowa oczywiście o Jagiellonii Białystok, która z powodzeniem radziła sobie w Ekstraklasie. Do jej największych sukcesów należy drugie i trzecie miejsce, a także Puchar i Superpuchar Polski. Obecnie drużyna prowadzona przez Ireneusza Mamrota, a w ligowej tabeli zajmuje siódme miejsce z dorobkiem dwudziestu jeden punktów. W najbliższej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa. Tego nie można przegapić! 

Zmiana nazwy z NC+ na Canal+

nc+ białystok

 We wrześniu 2019 roku nc plus Białystok zmieniła swoją nazwę na Canal+ Białystok i do dnia dzisiejszego funkcjonuje w głównej mierze na telewizorach Smart Tv, najpopularniejszych urządzeniach mobilnych oraz komputerach osobistych. Sama aplikacja jest bowiem bardzo intuicyjna i niezwykle łatwa w obsłudze, dlatego też bez problemu można obejrzeć najważniejsze wydarzenia sportowe, filmy i seriale na życzenie, o dowolnej porze dnia i nocy. Canal Plus Online w przeciwieństwie do swojej poprzedniczki umożliwia oglądanie wybranych transmisji sportowych i filmowych na kilku urządzeniach mobilnych, w przeciwieństwie do nc plus. gdzie można było oglądać dotąd tylko i wyłącznie na jednym urządzeniu. To bardzo istotna i kluczowa zmiana, przeznaczona dla wszystkich sportowych kibiców, oraz tych którzy chcą oglądać mecze piłkarskiej polskiej Ekstraklasy czy angielskiej Premier League na wybranych przez siebie urządzeniach.  

Fantastyczna oferta telewizji satelitarnej

Jeśli potrzebujesz zaledwie kilku kanałów, dla oszczędności budżetu domowego, warto zainteresować się pakietem Entry+, który daje dostęp do sześciu autorskich kanałów rodem z platformy Canal Plus Białystok. Zapewne wielu klientów zastanawia czas trwania tej umowy- wynosi ona jedynie dwanaście miesięcy. Pod koniec jej trwania, obecnym klientom zostanie zaprezentowana nowa umowa. Dla bardziej wymagających klientów, interesujących się w głównej mierze sportem i piłką nożną, stacja jako jedyna na rynku, zapewnia dostęp do wszystkich meczów piłkarskiej Ekstraklasy, a także angielskiej Premier League. Ponadto, stacja oferuje dostęp do kilku meczów hiszpańskiej La Liga Santander.  Jednak oferta Canal Plus to nie tylko sport, ale również kanały filmowe, rozrywkowe, popularnonaukowe, a nawet kanały dla dzieci. Do najpopularniejszych obecnie seriali tej stacji należy nowy sitkom na bazie brytyjskiego oryginału- The Office Pl, z doświadczonym aktorem komediowym Adamem Woronowiczem, oraz młodą i zdolną aktorką znaną przede wszystkim z serialu TVP, Wojenne Dziewczyny, Vanessą Aleksander w rolach głównych. Warto podkreślić również że nasza aplikacja działa na całym terytorium Unii Europejskiej, dlatego też możesz pozwolić sobie na podróże wzdłuż całej Europy i możesz być pewien że telewizja najwyższej jakości będzie zawsze przy Tobie, dając Ci przy tym gwarancję niesamowitych emocji i wysublimowanej rozrywki. Tego nie można przegapić!